امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59017
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، دقایقی قبل در حاشیه یکصدوبیست و نهمین ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، دقایقی قبل در حاشیه یکصدوبیست و نهمین اجلاس بین‌المجالس جهانی در ژنو سوییس، با مرزوق الغانم و هوبیک آبراهامانیان روسای پارلمان کویت و ارمنستان دیدار و در خصوص مسایل منطقه‌ای و بین‌المللی گفتگو کرد.
رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار با آبراهامانیان، ضمن مثبت ارزیابی کردن روابط دو کشور ایران و ارمنستان، با اشاره به روابط رو به گسترش دو کشور علیرغم شیطنت برخی قدرت‌ها برای بر هم زدن این روابط تصریح کرد: هیچگاه این شیطنت ها رابطه ما را تنگ و تلخ نخواهد کرد.
رئیس مجلس با بیان اینکه ایران، ارمنستان را دولت دوست و برادر نزدیک خود می داند، گفت: روابط اقتصادی و پارلمانی در کشور ایران و ارمنستان همواره در حال گسترش خواهد بود.
در ادامه این دیدار، رئیس مجلس ارمنستان نیز با استقبال از دیدارهای دو جانبه با مقامات ایرانی گفت: ما همواره از خوشحالی ملت ایران خوشحال و از ناراحتی آنها غمگین می‌شویم.
وی با تاکید بر ضرورت گسترش و ارتقا روابط دو جانبه، انتخابات اخیر ریاست جمهوری در ایران را به رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها