امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59026
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دو ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دو فوریت استفساریه بند «ب» ماده 44 قانون برنامه 5 ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران به عنوان طراح گفت: در این قانون سخنی از درمان جانبازان بازنشسته نیامده است.

وی اضافه کرد: در واقع درمان جانبازان غیرشاغل به عهده بنیاد شهید و درمان جانبازان شاغل به عهده نهاد شاغل در آن است.

عضو کمیسیون اجتماعی خانه ملت در همین زمینه گفت: قانون ذکر شده مشکلاتی را برای جانبازان بازنشسته پدید آورده است که باعث شده زمانی که جانبازان سراغ هزینه‌های درمانی می‌روند با برخی مشکلات روبرو شوند.

رحماندوست از نمایندگان مجلس خواست برای پایان یافتن سرگردانی جانبازان بازنشسته به دو فوریت این طرح رأی دهند و رأی ندادن به دو فوریت این طرح را عاملی برای ادامه یافتن مشکلات جانبازان بازنشسته عنوان کرد.

به گفته رحماندوست این استفساریه به دنبال این است که بحث هزینه درمانی جانبازان شاغل به دستگاه شاغل در آن و جانباز بازنشسته نیز به صندوق بازنشستگی واگذار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها