امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59027
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه پارلمان یک فوریت طرح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه پارلمان یک فوریت طرح تسری قانون فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان‌های پزشکی قانونی و انتقال خون به کارمندان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای را مورد بررسی قرار دادند.

کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی به عنوان طراح این طرح گفت: سازمان فنی و حرفه‌ای بحث اشتغال و آموزش کارکنان دولت را دنبال می‌کند.

وی از عدم توجه به کارکنان و کارمندان آموزش فنی حرفه‌ای کشور انتقاد کرد و افزود: در ملاقات ما با کارکنان این سازمان گلایه‌هایی درباره این عدم توجه مطرح می‌شود.

این نماینده مردم در خانه ملت عدم تناسب حقوق کارمندان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با دیگر سازمان‌ها را یکی از دغدغه‌های کارمندان این سازمان دانست و اظهار داشت: کارمندان سازمان فنی و حرفه‌ای مشکلاتی در زمینه مباحث حقوقی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: بسیاری از سازمان‌ها در حال حاضر فوق‌العاده شغل به آنها تعلق می‌گیرد در حالی که این فوق‌العاده به کارمندان سازمان فنی  و حرفه‌ای تعلق نمی‌گیرد.

علیپور از لزوم توجه به سازمان فنی و حرفه‌ای کشور سخن گفت و یادآور شد: اگر در پروژه‌ای مانند خیابان ایران‌زمین به مباحث آموزشی توجه می‌کردیم این مشکلات پدید نمی‌آمد.

این نماینده مردم در خانه ملت در بیان ایرادی از هیئت رئیسه مجلس گفت: ای کاش هیئت رئیسه پیشتر به ما بحث مطرح شدن طرح را اعلام می‌کرد تا ما هماهنگی بیشتری را انجام می‌دادیم.

در ادامه این جلسه علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به عنوان موافق یک فوریت این طرح گفت: اکنون بحث یک فوریت این طرح مطرح شده است و دوستان اگر راه دیگری در این زمینه دارند اعلام کنند.

وی بخشی از مشکلات کارمندان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را برشمرد و ادامه داد: اکنون باید راهکاری برای رفع مشکلات آنان بیابیم تا کارمندان این سازمان با مشکلات کمتری مواجه شوند.

محجوب این سؤال را مطرح کرد که اگر قرار است فوق‌العاده‌ای برای کارمندان در نظر گرفته شود چرا به کارمندان سازمان فنی و حرفه‌‌ای کشور تعلق نگیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شرایط کارمندان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را خاص دانست و به همین دلیل از همکاران خود خواست به یک فوریت طرح مذکور رأی مثبت دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها