امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59035
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، تعداد متوفیان ناشی از برق گرفتگی در مدت مشابه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، تعداد متوفیان ناشی از برق گرفتگی در مدت مشابه سال قبل 277 نفر (244 مرد و 33 زن) بود که این آمار در سال جاری 25.3 درصد افزایش یافته است.
 
بر اساس این گزارش در پنج ماهه امسال استانهای تهران با 69 مورد، خوزستان با 40 مورد و فارس با 37 مورد بیشترین و استانهای مرکزی، خراسان جنوبی و چهار محال و بختیاری هر کدام با یک مورد کمترین آمار تلفات مرگ ناشی از برق گرفتگی را داشته‌اند. استان ایلام نیز در این مدت هیچ مورد مرگ به دلیل برق گرفتگی نداشته است.
 
بر اساس این گزارش در مرداد امسال نیز آمار مرگ بر اثر برق گرفتگی 9.5 درصد افزایش یافته و از 74 نفر در مرداد سال گذشته به 81 نفر در سال جاری رسید.
 
سال گذشته 689 نفر در کشور بر اثر برق گرفتگی جان باختند که از این تعداد 621 نفر مرد و 68 نفر دیگر زن بودند. بیشتر موارد تلفات برق گرفتگی مربوط به نیمه اول هر سال است به نحوی که از 689 فوتی برق گرفتگی در سال گذشته 352 نفر مربوط به نیمه اول سال است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها