امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5905
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۵
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «یوسف پیامبر» که بر اساس فیلمنامه این سریال نوشته شده است از امروز ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «یوسف پیامبر» که بر اساس فیلمنامه این سریال نوشته شده است از امروز در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد.
 
این رمان حجیم که توسط سیده‌فاطمه موسوی از روی فیمنامه نوشته شده است در 708 صفحه و 41 فصل عرضه شده است، ضمن این که در پایان کتاب نیز عکس‌هایی از سریال «یوسف پیامبر» به ترتیب زمانی آمده است.
 
در بخشی از این اثر می‌خوانیم:
 
«هر چه می‌دوید انگار از یوسف دورتر می‌شد. یوسف به در هفتم رسید. در راه به طرف خود کشید؛ اما گشوده نشد. صدای نفس زلیخا را پشت سر خود می‌شنید. دوباره دستگیره را با شدت تمام به سوی خود کشید؛ در همچنان قفل مانده بود. زلیخا هر لحظه به او نزدیک می‌شد و او راه فراری نداشت. دوباره دستگیره را با تمام توانش به طرف خود کشید. دست زلیخا پیراهنش را از پشت گرفت و به عقب کشید؛ پیراهن پاره شد و در هفتم همزمان گشوده.»
 
رمان «یوسف پیامبر» را انتشارات «عمادفردا» با قیمت 18000هزار تومان منتشر کرده است و علاقه‌مندان می‌توانند این اثر را در نمایشگاه کتاب تهران راهرو 17 غرفه شماره 28 تهیه کنند.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار