امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59056
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در برنامه این هفته «تصویر خیال» فیلم «آدم آهنی» ساخته رحیم بهبودی‌فر به مناسبت روز «کودک و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در برنامه این هفته «تصویر خیال» فیلم «آدم آهنی» ساخته رحیم بهبودی‌فر به مناسبت روز «کودک و رسانه» (نوزدهم مهر) و هفته کودک مورد تحلیل روانشناختی قرار می‌گیرد.

در «تصویر خیال» این هفته دکتر بدری السادات بهرامی (روانشناس) به اتفاق دکتر شهرام خرازی‌ها (منتقد سینما ) به نقد و تحلیل فیلم«آدم آهنی» از منظر روانشناسی می‌پردازند. بخشی از برنامه این هفته به مناسبت روز «کودک و رسانه» و جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اصفهان به آسیب شناسی محصولات رسانه ای و تأثیرات مثبت و منفی بازی‌های رایانه‌ای اختصاص یافته است.

«آدم آهنی» قصه پسر بچه‌ای است که به بازی‌های رایانه‌ای معتاد شده است. لوح فشرده این فیلم به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شده است.

«تصویر خیال» یکی از برنامه‌های پر شنونده بخش شامگاهی رادیو سلامت است. در این برنامه فیلم‌های سینمای ایران برای نخستین بار از دیدگاه روانشناختی و جامعه شناختی تحلیل شده و نکات پزشکی مطروحه در آن‌ها از نظر تطابق با واقعیات و یافته‌های علمی مورد مداقه قرار می‌گیرند.

«تصویر خیال» پنجشنبه هر هفته ساعت 20:10 از رادیو سلامت موج اف. ام ردیف صد و دو مگاهرتز پخش می‌شود.

عوامل برنامه «تصویر خیال» عبارتند از: تهیه کننده: حسین فنائی،

مجری- کارشناس: دکتر شهرام خرازی‌ها، مسئول هماهنگی: سمیه مقتصدی.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها