امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59059
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد بازی‌های رایانه‌ای ابراهیم نکو با بیان اینکه باید از وضعیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد بازی‌های رایانه‌ای ابراهیم نکو با بیان اینکه باید از وضعیت اقتصادی صنعت گیم حمایت شود تاکید کرد: با اختصاص بودجه به صنعت بازی سازی، تشویق سرمایه گذاران داخلی، بهاء دادن به طراحان و تولید کنندگان ایرانی و همکاری رسانه ها می توان در ایران و عرصه بین‌المللی مخاطبان زیادی جذب کرد.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس یادآورشد که رقابت با کشورهایی که سالها در این زمینه فعالیت می کنند کار آسانی نبوده و باید سرمایه گذاری در این بخش افزایش یابد.

نکو همچنین بر معرفی بازی‌های ایرانی و مناسب به گروه‌های سنی نوجوان و جوان تاکید کرد و ادامه داد: وابستگی جوانان به بازی‌های خشن می‌بایست با اطلاع رسانی و آگاهی بخش کم و  فرهنگ استفاده از تولیدات وطنی ترویج شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی نظیر گیم در نقاط مختلف کشور را برای معرفی تولیدات داخلی ضروری خواند و گفت: مردم و خانواده‌ها با معرفی صحیح تولیدات داخلی به استفاده از آن ترغیب و تشویق می‌شوند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها