امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59060
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، برنامه «چراغ سبز» متشکل از آیتم‌های گوناگونی نظیر تیتر داغ(موضوع برنامه)، پیاده‌رو (تلفن‌های مردمی)، چراغ ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، برنامه «چراغ سبز» متشکل از آیتم‌های گوناگونی نظیر تیتر داغ(موضوع برنامه)، پیاده‌رو (تلفن‌های مردمی)، چراغ قرمز(پاسخگویی مسئولان) و حرکت آزاد (جمع‌بندی سخنان کارشناسان) است.

بنا بر این گزارش، این برنامه با اجرای رضا کاشفی و مشاوره دبیری مهر و به پیشنهاد اکبر رضایی مدیر رادیو گفت‌وگو هر روز ساعت ۱۸:۳۰ از رادیو گفت‌وگو پخش می‌شود. 

موضوع امروز «چراغ سبز» بررسی وضعیت مسکن مهر با حضور رئیس مسکن مهر پردیس و پرند است.

از جمله اهداف راه‌اندازی این برنامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-محوریت مشارکت مردم در برنامه با اظهار نظر و طرح سوال و مطالبه و مشکلات از طریق تلفن و پیامک و فضای مجازی
 
-چراغ سبز باشگاه متخصصان و نخبگان در حوز ه های مورد بررسی و موضوعات برنامه است . یعنی همه نخبگان می توانند نظرات کارشناسی خود را بیان کنند.
 
-چراغ سبز ارگان پاسخگویی و مطالبه پاسخگویی برای همگرایی و همدلی بیشتر بین مردم و مسئولان است .
 
-چراغ سبز برای مچ گیری نیست برای دست گیری است . این برنامه در طرح مشکلات مصلحت سنجی و محافظه کاری نمی کند ولی همواره به دنبال طرح راه حل انها با محورییت خرد جمعی است  به گونه ای که خروجی برنامه در افکار عمومی  امید افرینی باشد.

-چراغ سبز به دنبال داوری نیست داوری به مخاطبان فهیم رادیو واگذار می شودولی چراغ سبز این داوری ها را بازتاب می دهد.
 
-چراغ سبز سعی می کند نگاه یکسویه به موضوعات نداشته و همه جانبه نگاه کند و از این رو اگر لازم باشد یک هفته نیز به یک موضوع خواهد پرداخت . استمرار طرح هر موضوع را مخاطبان و مردم برای ما تعیین می کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها