امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59061
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، کارگاه‌های عملی- آموزشی بازیگری، تولید، بدن، تنفس و تربیت حس را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، کارگاه‌های عملی- آموزشی بازیگری، تولید، بدن، تنفس و تربیت حس را در راستای سیاست‌ها و خط‌مشی‌های خود با موضوع «سبک زندگی» با حضور اساتید تئاتر برگزار می‌کند.

کارگاه بازیگری زیر نظر آتیلا پسیانی برگزار می‌شود و داریوش ارجمند و سعید مطلبی نیز کارگاه تولید را سرپرستی ‌خواهند کرد. همچنین کارگاه‌ بدن زیر نظر رضا کشاورز و کارگاه تربیت حس زیر نظر حسن خلیلی‌فر برگزار می‌شود. میکاییل شهرستانی نیز برگزاری کارگاه تنفس را برعهده خواهد داشت.

موضوعات اعلام شده برای برگزاری کارگاه‌های یاد شده بدین شرح اعلام شده است: سبک زندگی و خانواده، سبک زندگی و فرهنگ، سبک زندگی و آموزش، سبک زندگی و انقلاب، سبک زندگی و جوانان، سبک زندگی و اسلام، سبک زندگی و اوقات فراغت، سبک زندگی و سیره پیامبران و امامان، سبک زندگی و اعتیاد، سبک زندگی و جنگ، سبک زندگی و تربیت، سبک زندگی و دانشگاه.

فرصت ثبت‌نام برای حضور در این کارگاه‌های عملی و آموزشی تا بیستم آذرماه 92 اعلام شده و روز بیست و پنجم آذرماه از متقاضیان تست بازیگری به عمل خواهد آمد. همچنین آغاز به کار کارگاه‌های از اول دی‌ماه سال جاری خواهد بود.

در پایان برگزاری این کارگاه‌ها، نمایش‌هایی توسط هنرجویان تولید و اجرا خواهد شد که به افراد برتر این تولیدات جوایزی نیز اهدا می‌شد. ضمن اینکه نمایش‌های برتر نیز در حوزه هنری اجرای عمومی خواهند داشت و در صورت تایید کیفیت آثار، این آثار در سال آینده به جشنواره‌ی سراسری تئاتر سوره‌ی ماه راه خواهند یافت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها