امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59068
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 51
«عمرو عماره»‌ از رهبران سابق اخوان المسلمین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، جماعت اخوان المسلمین را به ...

«عمرو عماره»‌ از رهبران سابق اخوان المسلمین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، جماعت اخوان المسلمین را به داشتن میل و رغبت برای فشار آوردن بر نظام جدید مصر متهم کرد و افزود: 25 ژانویه آینده سالروز پیروزی انقلاب مصر، آخرین روز حیات اخوان المسلمین یا نظام جدید مصر خواهد بود. یا مرسی به قدرت بر می‌گردد یا اخوان المسلمین برای مدت نامحدودی به پشت پرده منتقل می‌شوند.

وی با ستایش از تدابیر اتخاذ شده به منظور تأمین امنیت میادین اصلی مصر در سالروز پیروزی جنگ اکتبر، از بروز خشونت در برخی جشن‌ها و کشته و زخمی شدن شماری از شهروندان مصری ابراز تأسف کرد و افزود: همه باید منافع مصر را بالاتر از هر منفعت دیگری بدانند تا بتوانیم با چالش‌های داخلی و خارجی مقابله کنیم.

عماره، تظاهرات و درگیری‌های اخیر هواداران اخوان المسلمین را ادامه دار خواند و پیش‌بینی کرد که این تظاهرات به منظور فشار آوردن بر دولت قاهره ادامه یابند تا دولت مصر بپذیرد که بر اساس شروطی که اغلب به سود اخوان المسلمین است با آنها مذاکره کند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها