امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59078
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه پارلمان، در مخالفت با یک فوریت طرح تسری قانون فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان‌های پزشکی قانونی و انتقال خون به کارمندان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: بحث اکنون درباره فوریت این طرح است که باید بایستی مورد توجه قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: آیا جای دیگری در کشور نیست که شامل موارد خاص باشد که فقط بحث فنی و حرفه‌ای‌ها مطرح شده است و اکنون بخواهیم این سازمان را به این موضوع وصل کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه خانه ملت در انتقاد از مطرح شدن فوریت دار بسیاری از طرح‌ها در مجلس گفت: اکنون در مجلس عادی بودن طرح‌ها به یک استثنا تبدیل شده است.

قوامی اضافه کرد: گویا باید آئین‌نامه را اصلاح کنیم تا اصل بر بررسی فوریت‌دار طرح‌ها باشد و فقط در موارد خاص طرح‌ها به صورت عادی بررسی شود!

این نماینده مردم در خانه ملت با تأکید بر اینکه اصل بر بررسی عادی طرح‌ها است، گفت: باید روال مجلس در این زمینه بررسی عادی طرح‌ها باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها