امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59088
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا (www.cyberpolice.ir)، سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس فتا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا (www.cyberpolice.ir)، سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس فتا ناجا با اشاره به شعار هفته نیروی انتظامی به عنوان «اقتدار پلیس در سایه مردمداری ، قانون مداری و روزآمدی» اظهار داشت: مردم و شهروندان از اصول اساسی تامین امنیت هستند و با مشارکت آنها می توان به ثبات امنیت پایدار در جامعه امیدوار بود.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: این شعار بیانگر حرکت پلیس در مسیر مردم داری، قانون مداری و روز آمدی به عنوان مولفه هایی است که ریشه در فرهنگ و تفکر سازمانی دارد و پلیس دستیابی به جامعه‌ای امن را با راهکارهای مشخصی مانند توسعه سرمایه‌های اجتماعی، جامعه‌محوری و فعالیت‌های تخصصی دنبال می کند.

سردار هادیانفر با بیان اینکه کنترل اجتماعی موثر در جامعه به دو عامل «همبستگی» و «همنوایی اجتماعی» وابسته است، تصریح کرد: همزمان با کنترل اجتماعی، باید به مقوله «فرهنگ سازی» جامعه نیز پرداخته شود و یک نظام فرهنگی در جامعه به وجود آید که افراد در محیط جامعه، به نوعی به نظم اخلاقی درونی پایبند گردند؛ یعنی از انجام رفتارهای نامطلوب و ناهنجاریها احساس گناه کرده و در مقابل با انجام رفتارهای مطلوب و رعایت ارزشهای اجتماعی، احساس رضایت خاطر داشته باشند.

رئیس پلیس فتا ناجا در خاتمه بیان داشت: امنیت پایدار اجتماعی با مشارکت مردم، حاصل می شود و پلیس به تنهایی و بدون مشارکت آنها نمی تواند آرامش را در جامعه فراهم کند که خوشبختانه این امر تا کنون در جامعه ما محقق شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها