امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59099
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 72
به گزارش فارس، فاضل جواد معاون امور سیاسی دبیر کل اتحادیه عرب گفت: عراق از سوی تروریست‌هایی از خارج از مرزهای خود با حملات سهمگینی روبه رو شده ...

به گزارش فارس، فاضل جواد معاون امور سیاسی دبیر کل اتحادیه عرب گفت: عراق از سوی تروریست‌هایی از خارج از مرزهای خود با حملات سهمگینی روبه رو شده است.

وی افزود: انفجارهای عراق همواره فقرا، مساجد، قهوه خانه‌ها و محل تجمع کارگران را هدف می‌گیرد و بیشتر قربانیان را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند تا کشور را نابود و افراد بی گناه را به خاک و خون بکشد.

این مقام اتحادیه عرب گفت: تروریسم حد و مرز نمی‌شناسد و به دین و مذهب ارتباطی ندارد و کشورهای عربی برای مبارزه با این آفت خطرناک که می‌تواند به دیگر کشورهای عربی هم سرایت کند باید وارد عمل شوند.

فاضل جواد در اظهاراتی خبری گفت: اتحادیه عرب همه اقدامات تروریستی، خشونت‌ها و کشتار افراد بی گناه با هر دلیلی را محکوم می‌کند و این قضیه نه تنها بر امنیت، ثبات و حاکمیت یک کشور بلکه به امنیت شهروندان، منافع آنها و اقتصاد کشور ضربه می‌زند.

معاون اتحادیه عرب درباره اوضاع مصر نیز تصریح کرد: آنچه در مصر جریان دارد نه تنها برای مصری‌ها برای برای همه کشورهای عربی بسیار تاسف بار است مصر مستحق این اوضاع نیست.

فاضل تاکید کرد: موضع ثابت اتحادیه عرب علیه تروریسم، خشونت و تلاش برای کمک به عراق در مبارزه با تروریسم است.

وی گفت: تحولات منطقه عربی با آنچه که در افغانستان می‌گذرد در ارتباط است، کشورهایی از تروریسم حمایت مالی و تدارکاتی می‌کنند و کشورهایی پناهگاه تروریست‌ها هستند و مشکلات ما در کشورهای عربی با همین کشورهایی است که پناهگاه تروریست‌ها هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها