امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59106
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۹
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، استکبارستیزی و دشمن‌شناسی اصیل، از مؤلفه‌های اسلام ناب محمدی (ص) و ارکان فرهنگ انقلاب اسلامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، استکبارستیزی و دشمن‌شناسی اصیل، از مؤلفه‌های اسلام ناب محمدی (ص) و ارکان فرهنگ انقلاب اسلامی است و آمریکا که به درستی از سوی امام روح الله(ره) به‌عنوان «شیطان بزرگ» و دشمن درجه یک انسانیت و عدالت نامیده شده است، محور شرارت‌های مادی و معنوی و بزرگترین مظهر استکبار جهانی است.

بنابر این گزارش، همزمان با آزمون بزرگ مردم و دولت برای مقابله هوشمندانه با دسیسه‌های سیاسی و رسانه‌ای و تحریم‌های اقتصادی و تکنولوژیک آمریکا و در آستانۀ حلول ماه محرم و نیز یوم‌الله 13 آبان (روز ملی مبارزه با استکبار) نهضت مردمی پوستر انقلاب، از ایده‌پردازان و طراحان گرافیک دعوت کرده تا ایده‌ها و آثار خود را در پاسخ به فراخوان «رمی جمرات» به دبیرخانه این نهضت ارسال کنند.

محصولات ارسالی برگزیده علاوه بر اکران مردمی یا توزیع در روز 13 آبان، در مجموعۀ محصولات ضدامریکایی «رمی جمرات» و سایر حرکت‌های تبلیغی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

موضوعات پیشنهادی این فراخوان «جلوه‌های پیشرفت مادی و معنوی ایران و در مقابل، اضمحلال و بحران امریکا»، «دشمنی و حساسیت امریکا نسبت به پیشرفت علمی و فناورانه در ایران»، «جلوه ساخت مستحکم درونی نظام برای مقابله با استکبار»، «غیرقابل اعتماد بودن امریکا»، «مجموعه «نه می‌بخشم، نه فراموش می‌کنم»؛ بازخوانی جنایت‌های امریکا در قرن گذشته علیه ایران و منافع ملی ایرانیان»،« مجموعه «ننگ به نیرنگ تو» با استفاده از فرازهای مختلف سرود ماندگار ضدامریکایی» و «مجموعه «این است خط امام» با موضوع بازخوانی جملات امام روح الله درباره امریکا» است.

در فراخوان نهضت مردمی پوستر انقلاب درباره ملاحظات محتوایی بر «متناسب بودن مضامین با ایام محرم و صفر و قابل استفاده در فضای هیئات» و «طراحی پوسترهایی مناسب مخاطب دانش‌آموز» و همچنین «استفاده از نمادهای ادبی و تصویری رایج در فرهنگ عمومی و نیز پوسترهای قدیمی و خاطره‌انگیز با موضوع امریکاستیزی توصیه شده است.

ملاحظات گرافیکی این فراخوان شامل این دو نکته می‌شود:

1. آثار گرافیکی باید در قالب پوستر و به صورت عمودی تولید شود و در این آثار حداکثر استفاده از زبان بصری لازم بوده و باید از قالب‌های تکراری پرهیز شود و آثار و اجزای آن (عکس، تصویرسازی‌ها، تایپوگرافی و ...) حتماً تولیدی باشد (کپی‌برداری نباشد).

2. ضلع کوچک اثر باید 200 سانتیمتر و با رزولوشن 72، با فرمت jpg  و Mode: RGB ارائه شود.

گرافیست‌های علاقمند می‌توانند آثار محتوایی و گرافیکی خود را به ایمیل info@postermovement.ir ارسال کنند و یا با گرفتن صفحه شخصی در سایت www.postermovement.ir این آثار را از ابتدا در اختیار سایر همسنگران خود قرار دهند.

بارگذاری اولین مجموعه پوستر در سایت نهضت مردمی پوستر انقلاب 25 مهر 92 و بارگذاری آخرین مجموعه و پایان مهلت ارسال آثار 5 آبان 92 اعلام شده است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار