امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59109
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۹
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ دبیر بخش طرح‌های حجمی سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت در گفت و گو با روابط عمومی جشنواره با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ دبیر بخش طرح‌های حجمی سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت در گفت و گو با روابط عمومی جشنواره با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر هنوز تمامی آثار بخش بین الملل وارد ایران نشده است که البته تا پیش از آغاز نمایشگاه قطعاً تمامی آثار به دستمان خواهد رسید. از میان 130 اثر رسیده در بخش داخلی در نهایت 38 اثر توسط هیات داوران انتخاب شده است.
وی در ادامه به هیات داوران نهایی این بخش اشاره کرد و افزود: بنده به همراه بهروز دارش و حبیب‌الله صادقی داوری نهایی آثار بخش طرح های حجمی سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت را بر عهده داریم.

لازم به ذکر است که  از هنرمندان سرشناسی چون بهروز دارش، حمید شانس، رضا قره باغی، محمد بهرامی، فرهاد ابراهیمی و محمدرضا ذبیح‌الله زاده برای شرکت در جشنواره دعوت به عمل آمده است و شاهد آثار این هنرمندان نیز در جشنواره خواهیم بود.
سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت که ریاست آن را جواد جباری بر عهده دارد، آذر ماه امسال به ابتکار بنیاد فرهنگی روایت و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس در 12 رشته گوناگون شامل نقاشی، طراحی و چاپ دستی، نگارگری، خط-نقاشی، تصویرسازی، پوستر، عکاسی، کاریکاتور، طرح‌های حجمی، انیمیشن، هنرهای جدید و مفهومی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار