امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59133
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 68
احد یاغموری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان وضعیت جوی استان زنجان را طی 24 ساعت آینده صاف پیش‌بینی کرد و اظهار داشت: طی این مدت استان شاهد ...

احد یاغموری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان وضعیت جوی استان زنجان را طی 24 ساعت آینده صاف پیش‌بینی کرد و اظهار داشت: طی این مدت استان شاهد افزایش شدت وزش باد هم خواهد بود.

وی با اشاره به نفوذ هوای سرد از دیروز به استان زنجان افزود: این هوای سرد تا فردا در استان زنجان تداوم می‌یابد.

رئیس اداره آمار اداره کل هواشناسی استان زنجان از عبور سامانه هوای سرد از روز پنجشنبه از استان زنجان خبر داد و تصریح کرد: شدت وزش باد هم از روز پنجشنبه در استان زنجان کاهش می‌یابد.

این مسئول با بیان اینکه از آغاز سال جاری تا کنون بارندگی در سطح استان زنجان وجود نداشته، اضافه کرد: پیش‌بینی‌های یک هفته آینده فعالیت هیچ سامانه بارشی را در این استان نشان نمی‌دهد.

یاغموری ادامه داد: پیش‌بینی‌های انجام شده بیانگر نرمال بودن بارش‌های استان زنجان در فصل پاییز است که همین درصد هم به تحقق نزدیک است.

وی دمای صبح امروز شهر زنجان را هشت درجه اعلام کرد و گفت: این دما در مقایسه با همین ساعت روز گذشته هفت درجه کاهش یافته است.

رئیس اداره آمار اداره کل هواشناسی استان زنجان حداقل و حداکثر دمای شهر زنجان را طی 24 ساعت گذشته بین پنج و 23 درجه در نوسان اعلام کرد و گفت: دلیل احساس سرد بودن بیش از دمای اعلامی وزش باد سرد است.

این مسئول شدت وزش باد در سطح استان زنجان را 10 متر بر ثانیه یا همان 36 کیلومتر در ساعت اعلام کرد.
انتهای پیام/7300/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها