امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59134
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 36
حاجی‌محمد مهدیان نسب امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به تلاش پلیس برای مقابله با موادمخدر اظهار داشت: موادمخدر به عنوان یکی از ...

حاجی‌محمد مهدیان نسب امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به تلاش پلیس برای مقابله با موادمخدر اظهار داشت: موادمخدر به عنوان یکی از ابزارهای تهاجم فرهنگی دشمن به شمار می‌رود که با استفاده از آن قصد مواجهه با ایران اسلامی را دارد.

وی با بیان اینکه طی امسال 578 طرح موضوعی و تخصصی پیرامون مقابله با مواد مخدر برگزار شده است، افزود: در همین راستا 44 نقطه از سطح استان به صورت مستمر پاکسازی شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان همدان از تلاش مستمر پلیس در برخورد با توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان موادمخدر سخن گفت و ادامه داد: استان همدان به دلیل هوشمندی پلیس، مکان ناامنی برای فعالیت قاچاقچیان و فعالان مواد مخدر شده است.

وی تأکید کرد: به طور حتم نیروی انتظامی از تمام ظرفیت‌ و توان خود برای مبارزه با موادمخدر و ایجاد فضایی سالم برای زندگی مردم استفاده خواهد کرد.

مهدیان‌نسب از آموزش 130 هزار نفر از مردم استان خبر داد و ابراز داشت: این آموزش‌ها می‌تواند در برقراری نظم و امنیت در جامعه از یک سو و آشنایی با خطرات موادمخدر از سوی دیگر تأثیرگذار باشد.

وی در پایان پلیس را محور توسعه امنیت پایدار دانست و خاطرنشان کرد: بدون حضور مردم این امنیت محقق نخواهد شد.
انتهای پیام/89002/ب20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها