امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59137
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌ نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی ویژه شرق استان تهران، فرهاد قدسی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌ نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی ویژه شرق استان تهران، فرهاد قدسی از کشف 199 کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از یک دستگاه خودرو سمند که قصد جابه‌جایی مواد مخدر از گرمسار به سمت همدان داشت، مقدار 199 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت اظهار داشت: ماموران انتظامی با استفاده از تجربیات فنی و تخصصی و اقدامات اطلاعاتی، خودرو یاد شده را هنگام ورود به پلیس راه شریف‌آباد شناسایی کردند.

وی در ادامه افزود: پلیس به منظور متوقف کردن خودرو به راننده دستور ایست داد ولی متهم با تغییر مسیر متواری شد و پلیس پس از تعقیب و گریز و شلیک چند تیر هوایی خودروی مورد نظر را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در پایان تصریح کرد: در بازرسی‌های انجام شده از این خودرو، مقدار 199 کیلوگرم تریاک کشف و راننده آن دستگیر شد.
انتهای پیام/2462/ط
برچسب ها:
آخرین اخبار