امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59138
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز به کار پلیس فتای شهرستان دماوند گفت: با توجه به پیشرفت تکنولوژی فناوری اطلاعات و ورود اینترنت در بسیاری از امور، نیاز به وجود این واحد در فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دماوند احساس شد.

سیروس فتحی در معرفی پلیس فتا اظهار داشت: این واحد در چند سال اخیر به واحدهای نیروی انتظامی ورود پیدا کرده و هدف اصلی آن مبارزه و کشف و کاهش جرایم سایبری است.

وی همچنین به اقدامات بازدارنده این واحد اشاره و بیان کرد: همیشه گفته‎ایم و می‎شنویم که پیشگیری بهتر از درمان است و در زمینه بروز و ظهور تخلفات اینترنتی نیز این شعار عینیت دارد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران به مردم توصیه کرد: خانواده‎ها و به ویژه کاربران اینترنت باید با تهدیدها و مرزهای این امر آشنایی داشته باشند تا خدای ناکرده مشکلی برایشان پیش نیاید.

وی در این زمینه به نقش مهم اطلاع‎رسانی و رسانه‎ها اشاره و تصریح کرد: اصحاب رسانه که همیشه همکار و همیار ما هستند، می‎توانند با اطلاع‎رسانی درست در این زمینه، روش‎های استفاده درست از اینترنت را به هم‏وطنان و خانواده‎ها یادآور شوند.

فتحی امنیت را محصول همکاری مردم و نیروی انتظامی با اطلاع‎رسانی رسانه‎ها دانست و خاطرنشان کرد: برقراری امنیت در همه زمینه‎ها وظیفه ذاتی و هویتی نیروی انتظامی است که این امر با آگاهی‎رسانی و اطلاع‎رسانی رسانه‎ها به مردم بیشتر و بهتر محقق خواهد شد.

وی در زمینه ارتقای درجه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دماوند تصریح کرد: در این زمینه ما درخواست فرماندار و فرمانده انتظامی شهرستان دماوند را به مقامات بالادستی خود ارسال کرده‎ایم.

فتحی اضافه کرد: در صورتی که مسئولان بالادستی در زمینه ارتقای نیروی انتظامی شهرستان دماوند احساس نیاز کنند، مسلماً موافقت خواهند کرد و به دنبال آن تأمین زیرساخت‎های کار آغاز خواهد شد.

وی از سرپرست شهرداری دماوند که در این مراسم افتتاحیه حضور داشت، درخواست کرد: زمین مناسبی برای فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند در صورت ارتقا در نظر گرفته شود تا بتوان برای ساخت یک ستاد فرماندهی مناسب و درخور شأن اقدام کرد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران ظاهر ساختمان و پرسنل نیروی انتظامی را از عوامل مؤثر و بازدارنده تخلفات خواند و تصریح کرد: ما باید برای خدمت به مردم که ولی‎نعمتان ما هستند در تشکیلاتی که مناسب و درخور است، تلاش کنیم.
انتهای پیام/2568/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها