امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59140
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، هوشمند‌سازی مدارس یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش است که از چند سال گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، هوشمند‌سازی مدارس یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش است که از چند سال گذشته تاکنون این موضوع با جدیت در سطح مدارس اجرا می‌شود.

البته آموزش و پرورش اصفهان در راستای اجرای این طرح در مدارس یکی از استان‌های فعال و پیشتاز در سطح کشور بوده است و هر ساله تعداد بیشتری از مدارس استان در مسیر هوشمند‌سازی قرار می‌گیرند.

پیش از ظهر امروز نیز جشن هوشمند‌سازی مدارس به صورت نمادین دبیرستان زنده‌یاد مجلسی واقع در شهر اصفهان برگزار شد و با برگزاری این جشن‌ها فرهنگ استفاده از فناوری‌های روز دنیا در مدارس نهادینه می‌شود.

این جشن با حضور جمعی از مدیران آموزش و پرورش استان برگزار شده و اهداف آموزش و پرورش در راستای قرار گرفتن مدارس در مسیر هوشمند‌سازی در این جشن برای دانش‌آموزان تبیین شده است.

از سه سال گذشته تاکنون دانش‌آموزان استان با طرح جدید هوشمند‌سازی مدارس مواجه شده‌اند و با اجرای این طرح آموزش‌های معلمان در مدارس با استفاده از فناوری‌های روز دنیا به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

هوشمند‌سازی مدارس یکی از مهم‌ترین سیاست‌ها و رویکرد‌های آموزش و پرورش است و با قرار گرفتن دانش‌آموزان در مسیر هوشمند‌سازی اطلاعات این افراد به‌روز می‌شود.

در حال حاضر دنیا رو به پیشرفت و توسعه است و دانش‌آموزان نیز به عنوان آینده‌سازان جامعه باید با پیشرفت‌های نوین دنیا همگام باشند و به این دلیل استفاده از فناوری‌های روز دنیا در مدارس یکی از نیاز‌های امروز دانش‌آموزان ایرانی است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، حال حاضر 2 هزار و 614 مدرسه و هفت هزار و 801 کلاس درس در سطح استان در مسیر هوشمند‌سازی قرار دارند و 2 هزار و 508 مدرسه نیز در سطح استان به شبکه پر‌سرعت اینترنت متصل شده است.
انتهای پیام/63004/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها