امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59149
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، رویا احمدیان ظهر امروز در مراسم روز جهانی کودک در اردبیل اظهار داشت: گرایش به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، رویا احمدیان ظهر امروز در مراسم روز جهانی کودک در اردبیل اظهار داشت: گرایش به بازی‌های کامپیوتری و ورود به برخی از سایت‌های نامناسب زمینه آسیب بسیاری از کودکان و خانواده‌ها را فراهم کرده که باید در این زمینه مراقبت کرد تا دامنه آسیب‌ها گسترده نشود.

وی چاقی، کم تحرکی، بروز بیماری‌های مختلف و اختلال در بینایی را از نتایج و ثمره‌های بازی‌های اینترنتی توصیف کرد و گفت: در کنار آن اگر مراقبت لازم از استانداردهای بازی یارانه‌ای صورت نگیرد خشونت و برخی از ناهنجاری‌های اجتماعی دامن کودکان و نوجوانان و حتی خانواده‌ها را می‌گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل در بخش دیگر سخنان خود ضرورت مراقبت خانواده‌ها در خصوص برخی آسیب‌های اجتماعی دیگر در بین کودکان و نوجوانان یادآور شد و خاطرنشان کرد: اگر اعتماد به نفس کودکان و نوجوانان را تقویت کنیم به یقین قادر خواهیم بود آنها را در انجام وظایف و رسالتشان یاری کرده و کمک کنیم.

احمدیان همچنین از فعالیت بیش از 250 مهد کودک در سطح استان اردبیل خبر داد و یادآور شد: این مهدها در مناطق شهری و روستایی فعالیت می‌کنند به طوری که بیش از 8 هزار کودک در این مهدها مورد مراقبت و آموزش قرار می‌گیرند.

این مسئول تصریح کرد: در این مهدها سعی می‌شود در تقویت اعتماد به نفس کودکان تلاش‌های گسترده‌ای صورت گیرد و والدین و مربیان مهدهای کودک باید از همان سنین خردسالی و کودکی با تربیت صحیح، فرزندان را برای یک آینده پرفراز و نشیب آماده کنند.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از ارائه یک وعده غذای گرم به کودکان حاضر در مهدهای کودک اشاره کرد و ادامه داد: این طرح با هدف کاهش فقر غذایی و کمک به سلامت تغذیه کودکان انجام می‌شود که در مناطق روستایی با استقبال خوبی روبرو شده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در مراسم که به مناسبت روز جهانی کودک در سالن شهید آسمانی ورزشگاه تختی اردبیل برگزار شد برنامه‌های متنوعی نظیر سرود و نمایش و بازی برای کودکان به اجرا گذاشته شد.
انتهای پیام/62003/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها