امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59154
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 54
مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به سؤالی در خصوص ...

مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به سؤالی در خصوص مطالب منتشر شده در برخی رسانه‌ها درباره جلسه محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برداشت‌های نمایندگان محترم از سخنان وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی روز یکشنبه با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دقیق منتشر نشده و تیترهای برخی جراید فاقد صحت است و تکذیب می‌شود.

وی افزود: انتظار می‌رفت دقایق اظهارات وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی و در پاسخ به سؤالات خصوصی نمایندگان کمیسیون در چارچوب مطرح شده، صادقانه مدنظر قرار می‌گرفت، ولی متأسفانه در برخی موارد مطالب منتشر شده کاملاً در مغایرت با اظهارات وزیر امور خارجه در این نشست بوده است.

به گزارش فارس، برخی رسانه‌ها مطالبی را در خصوص اظهارات ظریف درباره سفرش به نیویورک در دیدار اخیرش با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس منتشر کرده بودند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها