امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59170
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 72
حسین شیخ‌الاسلام در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به دیدار علاءالدین بروجردی با مدیرکل وزارت ...

حسین شیخ‌الاسلام در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به دیدار علاءالدین بروجردی با مدیرکل وزارت امور خارجه آلمان گفت: در این دیدار طرفین در خصوص گسترش همکاری‌ها و ارتباطات میان2 کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند که از جمله آن می‌توان به تأکید طرفین بر گسترش همکاری‌های پارلمانی میان دو کشور اشاره کرد.  

وی افزود: مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر از دیگر مسائل مورد بحث در این دیدار بود و همچنین در این دیدار آخرین تحولات منطقه نیز مورد ارزیابی قرار گرفت.

مشاور امور بین‌الملل مجلس اظهار داشت: موضوع سوریه از دیگر مسائل مورد بحث در این جلسه بود که دو طرف در این دیدار بر حل سیاسی مسأله سوریه و پرهیز از گزینه نظامی تأکید کردند.

شیخ‌الاسلام خاطرنشان کرد: پیش از این دیدار نیز رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار با معاون وزیر امور خارجه سوئیس به بحث و گفتگو در خصوص روابط دوجانبه و گسترش این روابط از جمله روابط پارلمانی میان دو کشور پرداخت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار