امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59171
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، رضا طلایی‌نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، رضا طلایی‌نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع درباره تقاضای تحقیق و تفحص یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به عملکرد وزارت دفاع اظهار داشت: با نماینده محترم متقاضی تحقیق و تفحص نیز برای رفع ابهامات مطرح شده در تعامل هستیم و اطلاعات لازم نیز به کمیسیون امنیت ملی مجلس ارائه شده است.

وزارت دفاع حداکثر امکانات و منابع موجود اعم از ظرفیت‌های داخلی خود و کمک‌های دولت را برای خدمات رسانی به بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز جامعه دفاعی کشور بکار گرفته است ولی صندوق‌های بازنشستگی نیروهای مسلح با کمبود منابع مالی برای ارتقاء خدمات و رسیدگی به مطالبات پیشکسوتان دفاعی مواجه هستند.

وی افزود: ضمن قدردانی از دولت و مجلس نسبت به حمایت‌های کنونی انتظار می‌رود در تأمین کسری منابع مالی صندوق‌های بازنشستگی و نیز خدمات درمانی و سایر تسهیلات متناسب با شأن خانواده بزرگ بازنشستگان لشکری پشتیبانی موثرتری داشته باشند.

طلایی نیک تأکید کرد: در این راستا از اقدام نظارتی برای بررسی عملکرد و حمایت موثر از معیشت بازنشستگان نیروهای مسلح استقبال می‌کنیم و البته با نماینده محترم متقاضی تحقیق و تفحص نیز برای رفع ابهامات مطرح شده در تعامل هستیم و اطلاعات لازم نیز به کمیسیون امنیت ملی مجلس ارائه شده است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار