امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59212
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 62
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به مرتضی میرباقری آمده است: با عنایت به تعهد و تجارب مؤثر و ارزشمندتان در حوزه فرهنگی و اجتماعی جنابعالی را به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز و قائم مقام وزیر در امور اجتماعی و فرهنگی منصوب می‌نمایم.

وزیر کشور زمینه‌سازی تحقق توسعه اجتماعی را به عنوان یکی از زیر ساخت‌های توسعه همه جانبه متوازن و پایدار از طریق تقویت سازمان‌ها و نهادهای غیر دولتی اجتماعی، بررسی و شناسایی مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی، پیگیری امور مربوط به ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان دانست.

رحمانی فضلی، تشکیل منظم و مستمر جلسات شورای اجتماعی کشور، فراهم نمودن زمینه و بستر مشارکت هرچه بیشتر زنان در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و توجه ویژه به امور و مسایل جوانان را از اهم وظایف مرکز امور اجتماعی وفرهنگی وزارت کشور دانست.

انتظار می‌رود با ایجاد هماهنگی بین فعالیت‌های واحدهای تابعه و استانی و نظارت بر حسن اجرای وظایف آنان و ایجاد هماهنگی لازم با سایر دستگاه‌های مرتبط با حوزه اجتماعی مجدانه در جهت نیل به آن تلاش نمایید.

رحمانی فضلی در پایان این حکم آرزوی توفیقات روز افزون را از خداوند متعال خواستار شد .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها