امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59233
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۹
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کنسرت «تصنیف و رنگ نوازی» توسط گروه بیگاه به سرپرستی آنا محسن پور و خوانندگی شروین حیدری در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کنسرت «تصنیف و رنگ نوازی» توسط گروه بیگاه به سرپرستی آنا محسن پور و خوانندگی شروین حیدری در تالار رودکی اجرا می شود. بخش اول این کنسرت در دستگاه شور با اجرای قطعات رنگ اصول، تصنیف مرا راه کردی و رنگ شور شروع می شود و در ادامه تصنیف نمی دانم و رنگ افشاری در دستگاه افشاری تقدیم علاقمندان می شود. پس از آن در دستگاه دشتی، تصنیف آتش جاودان و رنگ دشتی و در دستگاه ابوعطا تصنیف ای کبوتر، رنگ ابوعطا و ضربی ابوعطا اجرا می شود. در بخش دوم کنسرت مذکور در دستگاه 4 گاه تصنیف ای ساربان و رنگ 4گاه نواخته و خوانده می شود و در ادامه در دستگاه همایون تصنیف ساقی ساقی و رنگ همایون و در دستگاه اصفهان تصنیف گو به ساقی، رنگ اصفهان و تصنیف ایران هنگام کار است ، کنسرت گروه بیگاه 16 مهرماه ساعت 20 در تالار رودکی برگزار می شود. در این اجرا نیما حسینیان، نوازنده کمانچه؛ شروین حیدری، نوازنده سه تار و خواننده؛ نیلوفر رادمند، نوازنده سنتور؛ نوید رئیسی، نوازنده تارباس؛ تارا سلطانی، نوازنده تار؛ خسرو فریبی، نوازنده تنبک و آنا محسن پور، نوازنده کمانچه در این کنسرت هنرنمایی می کنند.
کنسرت آنسامبل نیواک 30 مهرماه ساعت 20 در تالار رودکی برگزار می شود .  قطعات سه دوئت برای ویلن و ویلنسل و تریو زهی اپوس 9 شماره 3 از بتهوون، قطعه دوئت برای ویلن و ویلنسل شماره 1 ساخته بوهوسلاو مارتینو و قطعه تریو زهی اثر ماکس رگر در این کنسرت نواخته می شود. قطعات بتهوون مربوط به دوره کلاسیک، ماتینو مربوط به قرن 20 و رگر از دوره رمانتیک و آغاز نئوکلاسیسم قرن 20 هستند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار