امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59244
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 79
داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آب‌یک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آب‌یک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل نود مجلس گفت: اعضای کمیسیون اصل نود در جلسه امروز خود میزبان وزیر صنعت و معاونین وی بودند که در این جلسه 10 پرونده شکایت در خصوص واردات نهادهای دامی، قطع‌سازان از شرکتهای خودروساز و واردات خودرهای خارجی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: کمیسیون در این جلسه و در بحث واردات خودروهای خارجی از وزیر صنعت خواست تا به منظور ساماندهی واردات خودروهای خارجی سیاستگذاریهای لازم را در این زمینه انجام دهد.

نائب‌رئیس کمیسیون اصل نود مجلس همچنین اظهار داشت: نگرانی قطعه‌سازان در مورد شرکتهای ایرانخودرو و سایپا از دیگر موضوعات مورد بحث در جلسه امروز بود و در خصوص واردات نهادهای دامی اعضای کمیسیون از وزیر صنعت خواستار سیاستگذاری‌های لازم در خصوص واردات نهادهای دامی شدند.

محمدی خاطرنشان کرد: در نهایت مقرر شد تا شکایات مطروحه در خصوص موارد فوق از سوی کمیسیون به وزارت صنعت منتقل شود و وزارت صنعت نیز پس از بررسی این شکایات ضمن پاسخگویی راهکارهای لازم را برای این مسئله در دستور کار قرار دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها