امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59253
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 50
رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز ...

رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی طرح ماده 236 آئین‌نامه داخلی درباره عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار را در دستور کار خود داشتند که به دلیل کامل نبودن اطلاعات طراح این طرح بررسی آن به جلسات بعدی کمیسیون موکول شد.
وی افزود: در جلسه امروز همچنین طرح اصلاح ماده 123 قانون برنامه پنجم توسعه در خصوص عوارض آلایندگی هوا در دستور کار کمیسیون قرار داشت که در نهایت مقرر شد تا خواسته طراحان در قالب بررسی و تصویب مواد 38 و 39 لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم محقق شود.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: در ادامه جلسه طرح تشکیل اتحادیه بهیاری‌ها و شهرداری‌ها در دستور کار اعضای کمیسیون قرار گرفت که پس از بحث و بررسی پیرامون آن رأی‌گیری در خصوص این طرح به جلسات بعد موکول شد.
زارع تصریح کرد:‌ علاوه بر این سرپرست ورزش و جوانان با حضور در جلسه امروز کمیسیون به ارائه برنامه‌های خود پرداخت و به سؤالات نمایندگان نیز در خصوص برنامه‌های خود پاسخ داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها