امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59256
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 45
حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون انرژی خانه ملت گفت: در جلسه امروز وزیر نیرو درباره وضعیت برق کشور توضیح داد.
وی اضافه کرد: آقای چیت‌چیان در این جلسه به سؤالات نمایندگان پاسخ داد و مقرر شد که کمیسیون انرژی و دولت طی برنامه‌ریزی مشترک برای تقویت حوزه برق بکوشند.
این نماینده مردم در مجلس درباره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت و وزارت نفت هم گفت: تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت توسط من مطرح شده که تا کنون از مقامات وزارت نفت اسنادی در این زمینه به کمیسیون ارائه نکرده‌اند.
موسوی‌نژاد ادامه داد: تحقق و تفحص دیگر درباره فروش نفت در وزارت نفت است که آقای میرکاظمی مطرح کرده و آن هم در حال رسیدگی است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه هنوز کمیته تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت به جمع‌بندی نرسیده است اظهار داشت: به دلیل عدم جمع‌بندی کمیته این موضوع که پیش از این قرار بود در جلسه امروز در دستور کار قرار گیرد مورد بررسی قرار نگرفت.
موسوی‌نژاد با بیان اینکه در باب تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت به دلیل عدم ارائه اسناد هنوز سندی جمع‌آوری نشده است خاطرنشان کرد: البته در رابطه با تحقیق و تفحص از وزارت نفت اسنادی جمع‌آوری شده است و موضوع در حال پیگیری است.
وی همچنین گفت: به دلیل عدم ارائه اسناد مربوط به فروش نفت به کمیته تحقیق و تفحص تحقیق را در جلسه بعدی کمیسیون انرژی که پس از تعطیلات یک هفته‌ای مجلس برگزار خواهد شد در دستور کار قرار خواهیم داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها