امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5926
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریابان علی شمخانی رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی نیروهای مسلح و وزیر اسبق دفاع به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریابان علی شمخانی رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی نیروهای مسلح و وزیر اسبق دفاع به مناسبت برگزاری کنگره 3 وزیر، فرمانده مهندسی جنگ و 1000 شهید وزارت دفاع یادداشت کوتاهی منتشر کرد که در ادامه آمده است.
بسم الله الرحمن الرحیم

خداوندی که بر خویش رحمت را فرض نموده است (سوره انعام آیه 12)

آدرس‌های ناصحیح، شبیه‌سازی‌های نامتناسب، غلوگویی‌‌ها، حذف و اضافه کردن ناصواب نقش‌ها، روایت صاف و روشن دلدادگی‌های بهترین‌های عصر خویش، یعنی شهدا را دچار چالش و ناباوری و فسانه‌سازی و یا به طریق کم‌ تأثیرگذاری منحرف نموده است.

هرچند حماسه گنج پایان‌ناپذیر 8 سال دفاع مقدس، قدرت تفکیک و جداسازی سره از ناسره را با یک دینامیسم درونی بهمراه خویش دارد.

برگزاری چنین محافل نورانی، به هر بهانه‌ای، در هر نهاد و سازمانی، فرصتی است که بر مشعل روشنایی شهدای گرانسنگ، هوایی نو در برافروخته‌ترسازی شعاع مشعل دمیده شود و بزرگی شهدا را نه از منظر پست و مقام و قبیله دنیوی که از ناحیه (عند ربهم یرزقون) به مصاف پلشتی‌های درون رهنمودن گردانیم.

شاید که خداوند تبارک و تعالی از کشکول بی‌انتهایی که بر فراخنای هستی است با گوشه چشمی به ما ریزه‌خواران، «عاشورائیمان» نگه دارد.
ریزه‌خوار شهدا
علی شمخانی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها