امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59267
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۷
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های یمن، عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری یمن در سخنرانی خود در جلسه اختتامیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های یمن، عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری یمن در سخنرانی خود در جلسه اختتامیه اجلاس گفت‌وگوی یمن اظهار داشت: هرگونه راهکار سیاسی برآمده از این اجلاس نباید با طرح کشورهای شورای همکاری و مصوبات شورای امنیت که بر وحدت و امنیت و ثبات یمن تاکید دارند، در تضاد باشد.

وی گفت: حل مسئله جنوب کلید حل همه مشکلات یمن است و توافق سیاسی گسترده ای درباره مسئله جنوب وجود دارد و برخی نکات باقی مانده بزودی حل و فصل خواهد شد.

عبدربه منصور هادی گفت: حل مسئله جنوب نهایی شده است و آنچه امروز مردم جنوب یمن کسب می کنند؛ حتی در توافقنامه وحدت یمن شمالی و جنوبی یا پیمان نامه یا توافقنامه بدست نیاورده اند.

وی تصریح کرد: فرصت تاریخی برای حل مسئله جنوب امروز در دسترس همگان است و کسانی که با مسئله جنوب بازی تجاری به راه انداخته و بازارگرمی می کنند خود را بیرون از تاریخ خواهند دید.

وی تاکید کرد: مسئله جنوب کلید حل همه مشکلات یمن است که در جدول کاری این اجلاس قرار داشت و این اجلسا توانست همچنین شماری از مسائل مهم را بررسی و حل و فصل کند.

اجلاس نشست عمومی اختتامیه خود را برای بحث و بررسی گزارش های ارایه شده از سوی کارگروههای مختلف آغاز کرد تا بحث و بررسی این گزارش ها بعد از تعطیلات عید سعید قربان ادامه یابد.‬
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها