امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۲۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59272
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۷
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «الماس‌بیک آتامبایف» رئیس جمهور قرقیزستان امروز (16 مهرماه) جلسه‌ای را در خصوص حوادث شهر «کاراکول» در ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «الماس‌بیک آتامبایف» رئیس جمهور قرقیزستان امروز (16 مهرماه) جلسه‌ای را در خصوص حوادث شهر «کاراکول» در استان «ایسیک‌کول» با رؤسای ساختارهای انتظامی این کشور برگزار کرد.

در این جلسه رؤسای ساختارهای انتظامی و امنیتی به رئیس جمهور قرقیزستان گزارش دادند که اوضاع در شهر کاراکول به حالت آرامش برگشته است.

بنابر اعلام دفتر مطبوعاتی دستگاه ریاست جمهوری قرقیزستان، آتامبایف به نهادهای انتظامی این کشور دستور داد که در چارچوب قانون به شدت عمل کرده، تحقیقات عینی انجام داده و سازمان‌دهندگان و شرکت‌کنندگان در این اقدام را به جرم اعمال غیرقانونی به دست عدالت بسپارند.

رئیس جمهور قرقیزستان همچنین تصریح کرد: دولت موظف است که از منافع همه مردم دفاع کند و به برخی نیروهای سیاسی که سعی در گمراه کردن مردم دارند، اجازه نمی‌دهد تا چنین اقدامات غیرقانونی انجام دهند. 

وی در ادامه افزود: نباید برخی گروه‌ها با اهداف سیاسی شرایط و منافع خود را به همه کشور تحمیل کنند و بایستی ثبات و نظم در قرقیزستان حفظ شود.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار