امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59287
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 66
عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه عصر امروز(سه‌شنبه) کمیسیون متبوعش گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه امروز خود طرح اصلاح قانون خدمت‌رسانی به ایثارگران را در دستور کار خود داشت که در نهایت ماده یک آن پس از بحث و بررسی به تصویب اعضاء رسید.
وی افزود: براساس این ماده تعیین جانبازی و شهادت که پیش از این در کمیسیون پزشکی بنیاد شهید برگزار می‌شد از این پس در کمیسیونی متشکل از نمایندگان ارتش، سپاه، ستادکل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت می‌گیرد.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت:‌ در ادامه جلسه امروز نمایندگان مجلس به عنوان عضو ناظر شورای توسعه و مدیریت منابع انسانی و شورای عالی گزینش آقایان صلاحی و عیسی‌زاده انتخاب و به صحن علنی مجلس معرفی خواهند شد.
عزیزی خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه امروز طرح احیای سازمان مدیریت برنامه‌ریزی در دستور کار کمیسیون قرار گرفت و در ادامه بررسی آن مواد 3، 4 و 5 این طرح مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و رأی‌گیری در خصوص ماده 6 به جلسات بعد موکول شد.
انتهای پیام/ انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها