امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59293
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۵
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، غلامحسین ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، غلامحسین اسماعیلی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از زحمات کارکنان یگان حفاظت در رده‌های مختلف تقدیر و تشکر کرد و هدف از برپایی این مراسم را توجه مسئولان و مدیران سازمان زندان‌ها به مجموعه یگان حفاظت سازمان عنوان کرد.

وی افزود: مأموریت‌های یگان حفاظت سازمان متنوع، گسترده و با اهمیت فوق العاده است و درکشور در بخش انتظامی، یگان حفاظت سازمان تنها یگانی است که در بحث حفاظت فیزیکی، این مأموریت را دو سویه اجرا می کند، به طوری که علاوه بر حفاظت از اماکن بیرونی زندان‌ها، در بخش داخلی زندان هم مأموریت برقراری امنیت و انضباط را نیز بر عهده دارد.

اسماعیلی با اشاره به مأموریت اصلی سازمان زندان‌ها در اجرای احکام و اصلاح و تربیت زندانیان گفت: بستر تحقق مأموریت اصلی سازمان را یگان حفاظت فراهم می‌کند.

رئیس سازمان زندان‌ها تأکید کرد: توفیقات رسالت سازمان زندان‌ها وابسته به انجام صحیح مأموریت‌های انتظامی است، اگر مأموریت یگان درست انجام شود زندان‌ها هم در امر اصلاح و تربیت موفق هستند.

وی با اشاره به مقابله به مواد مخدر در زندان‌ها و ترک اعتیاد مجرمین معتاد گفت: توفیق در این امر، منوط به اجرای شایسته مأموریت حوزه انتظامی است که با کنترل ورودی‌ها محیط داخل زندان را عاری از مواد نگه دارد.

اسماعیلی با بیان اینکه درطی 4 سال اخیر، 2 سال اولویت اصلی سازمان توجه به مسائل انتظامی بوده است، افزود: این اولویت بیانگر توجه مدیریت سازمان به حوزه امنیت، نظم، انضباط و اقتدار بوده و جهت دهنده عناصر اجرایی در مأموریت اصلی سازمان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها