امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59330
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۳
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست، بنی گانتز درباره تهدیدهایی که در بحبوحه آشفتگی‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست، بنی گانتز درباره تهدیدهایی که در بحبوحه آشفتگی‌های خاورمیانه متوجه اسرائیل است هشدار داد.

ژنرال بنی گانتز هشدار داد جنگ آینده با اسرائیل می‌تواند از هجوم موشک‌های دشمن به مقر فرماندهی ستاد مشترک ارتش در تل‌‌آویو یا حمله‌های سایبری به سامانه‌های چراغ راهنمایی سطح شهر آغاز شود.

بنی گانتز صحبت‌های خود را با اشاره به بی‌ثباتی‌های منطقه آغاز کرد و گفت که این بی‌ثباتی‌ها «هر روز صبح که ما در ارتش بیدار می‌شویم، ما را هدایت می‌کنند.»

وی با اشاره به سقوط دو رئیس جمهور در مصر گفت: «بی‌ثباتی‌های روزمره بخشی از پدیده‌های روزمره هر فرمانده‌ای در هر بخشی است. ما نمی‌توانیم بدانیم امروز یا فردا چطور به اتمام خواهد رسید.»

وی افزود در هر روز ممکن است یک بمب به دست آدم‌های اشتباه بیفتد، یک تونل مواد منفجره که راه به اسرائیل دارد کشف شود یا یک منطقه گشت مرزی مورد حمله با بمب واقع شود.

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی همچنین پیش‌بینی کرد فردی که در آینده سمت وی را به دست خواهد گرفت با دشمنانی با توانمندی‌های جنگی پیشرفته‌تر روبرو خواهد بود که نقطه تمرکز و مرکز ثقل مشخصی هم ندارند.

وی گفت: «در جنگ آینده تنش‌ها ممکن است با یک حمله موشکی دقیق به مقر فرماندهی ستاد مشترک ارتش در قلب تل‌‌اویو یا حمله سایبری به وب‌سایت ارائه کننده خدمات روزانه به چراغ‌های راهنمایی سطح شهر آغاز شود یا بانک‌ها از کار بیفتند. یک تونل بمب ممکن است به فرو ریختن مهد کودک منجر شود یا یک حمله جمعی به یک اجتماع شهری در نزدیکی مرز صورت بگیرد.»

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار