امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59357
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۶
تعداد بازدید: 76
«فاضل عباس»، دبیرکل جمعیت دموکراتیک بحرین، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، با اشاره به بازداشت چند ...

«فاضل عباس»، دبیرکل جمعیت دموکراتیک بحرین، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، با اشاره به بازداشت چند ساعته خود، تاکید کرد: هدف از سخنرانی اخیر وی، دعوت به اصلاح نهاد قضایی بود و این موضع تغییر نخواهد کرد.

وی که به اتهام تحریک علیه نظام آل خلیفه و انتشار اخبار دروغ و نیز توهین به نهاد قضایی، روز سه‌شنبه به مدت چند ساعت بازداشت شد و مورد بازجویی قرار گرفت، پس از آزادی و خروج از مرکز پلیس شهر «حمد»، تصریح کرد: امروز ساعت 30/9 (به وقت محلی) به مرکز بازجویی شهر «حمد» منتقل شده و تا ساعت دو بعداز‌ظهر در خصوص سخنرانی اخیر در شهرک «بوری» مورد بازجویی قرار گرفتم.

عباس افزود: در این بازجویی، توضیح دادم که سخنرانی اخیر من در چارچوب حق آزادی بیان ایراد شد و هدف از آن، درخواست اصلاح نهاد قضایی بود، نه تحقیر و یا توهین به این نهاد.

دبیرکل جمعیت دموکراتیک بحرین در ادامه تصرح کرد: وزارت کشور بحرین، اظهارات او در خصوص شکنجه افراد در اداره بازجویی کیفری را دروغ دانسته و آن را انتشار اکاذیب برشمرد، در حالی‌که دلایل و شواهد در این خصوص موجود است.

عباس در مورد احتمال دستگیری خود گفت: چنین احتمالی وجود دارد، زیرا سیاست نظام آل خلیفه در گلو خفه کردن صداها‌ست، اما این سیاست راه به جایی نخواهد برد، زیرا وی از مواضع خود کوتاه نخواهد آمد.

وزارت کشور بحرین روز گذشته با ارسال احضاریه‌ای برای فاضل عباس، او را به حضور در این وزارتخانه به منظور بازجویی فراخواند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها