امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59380
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۴
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در مراسم دانش آموختگی دانشجویان ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی که با حضور رئیس جمهور صبح امروز برگزار شد با اشاره به خلق حماسه سیاسی از سوی مردم، گفت: این حماسه موجبات همدلی در کشور و یاس دشمنان را فراهم آورد.

وی تأکید کرد: حماسه سیاسی محقق نمی‌شد مگر با ایجاد امنیت در کشور و عملکرد ناجا این امنیت را در کشور ایجاد کرده است در حالیکه همسایگان ما کشورهایی ناامن هستند.

احمدی‌مقدم در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی پرداخت و گفت: اکنون شاهد کمترین جرایم خشن و جنایات نسبت به سال‌های گذشته در کشور هستیم.

وی افزایش قدرت کشف جرم را از دیگر دستاوردهای ناجا خواند و گفت: 90 درصد جرایم خشن در کشور کشف می‌شوند.

احمدی‌مقدم افزایش ضریب کنترل مرزها که به صورت الکترونیکی صورت بگیرد که 80 درصد عنوان کرد و در مورد بهبود وضعیت ترافیکی کشور و کاهش تلفات حوادث رانندگی گفت: در 6 ماه گذشته شاهد کاهش هزار نفری کشته‌های تصادفات نسبتا به مدت مشابه سال قبل بوده‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی افزایش 6 برابری قیمت مواد مخدر در کشور را از دستاوردهای پلیس مبارزه با مواد مخدر و موفقیت این پلیس در امر مبارزه با مواد مخدر دانست.

وی به کشف بیش از دو سوم جرایم سایبری در ایران اشاره کرد و گفت: این رقم از تمام کشورهای دنیا بیشتر است.

احمدی مقدم در پایان بار دیگر اقتدار نیروی انتظامی را در سه رکن مردمداری، قانونمداری و روزآمدی عنوان کرد و گفت: پلیس از مردم و برای مردم است و قانون عهد و پیمان ما با مردم است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها