امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59386
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 57
منصور حقیقت‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: ملت ایران هرگز شعار «مرگ بر آمریکا» را که نمودی از خودخواهی‌‌ها و درنده‌خویی ...

منصور حقیقت‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: ملت ایران هرگز شعار «مرگ بر آمریکا» را که نمودی از خودخواهی‌‌ها و درنده‌خویی سران ایالت متحده آمریکا است فراموش نکرده و نمی‌خواهند آن را به فراموشی بسپارند چرا که استکبار در تمام صحنه‌ها کوشیده است تا خسارت مادی و معنوی بر ملت‌های آزاده به ویژه ملت ایران وارد کند.

وی خاطرنشان کرد: این رژیم‌ها نه تنها در برابر اعمال نامناسب خود در طول تاریخ معذرت‌خواهی نکرده‌اند بلکه حاضر نشده‌اند خسارت مادی و معنوی که از قبل تحریم‌ها و تهدیدهای 34 ساله به کشورمان تحمیل کرده‌اند، جبران کنند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دشمنان ما امروز با تمام توان همچنان سعی می‌کنند انقلاب اسلامی را به نقطه تسلیم و استیصال بکشانند اما رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همچنین پشتیبانی حضور مردم با بصیرت ایران در صحنه تمام این حرکت دشمن را به ناکامی و بی‌ثمرگی می‌کشاند.

*دخالت نابجا در امور اجرایی کشور هزینه سنگینی را به دنبال دارد

حقیقت‌پور گفت: ما معتقدیم دخالت نابجای برخی از افراد در امور اجرایی کشور و دولت هزینه‌های سنگینی را به دنبال دارد و نباید در این زمینه عده‌ای بخواهند قیم‌مآبانه عمل کنند.

وی در خصوص اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی در مورد انتخاب سریع استانداران از سوی دولت روحانی تصریح کرد:‌ مگر با حرف و تعیین ضرب‌العجل می‌شود استانداری را تعیین کرد چرا که بنده معتقدم انتخاب استانداران باید از جنس شایستگی‌ها و تدبیر‌های درست باشد چرا که تغییر در این امر تغییر کت و شلوار نیست که هر روز بخواهیم یک مدل جدیدی را بر تن کنیم.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس به خبرنگار فارس در اردبیل بیان داشت: اینکه دولت باید در انتخاب استانداران عجله داشته باشد به صلاح و شایسته دولت تدبیر و امید نیست که بخواهد با بی‌دقتی و عجله و شتاب استانداری را انتخاب کند که شایستگی حضور در آن منصب را ندارد.

وی ادامه داد: ما نباید در انتخاب استانداران دقت را فدای سرعت کنیم چرا که کاری بر روی زمین باقی نمانده است که بخواهیم با عجله و شتاب استاندار را انتخاب کنیم.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با ابراز نگرانی از برخی اقدامات شتاب‌زده در این باب گفت: ما به جای اینکه عمر استاندارانمان شش ماه تا یک سال باشد بهتر است با انتخاب دقیق و مدبرانه عمر مفید آن‌ها را به سه الی چهار سال افزایش دهیم.

حقیقت‌پور افزود: ما باید در این باب سنجیده عمل کنیم و اجازه ندهیم آرامش جامعه به خاطر برخی انتخاب‌های نابجا و یا فاقد پشتوانه تصمیم‌گیری‌های درست و صلاح و مشورت با نماینده ولی فقیه در استان‌ها و نمایندگان مجلس دچار اختلال شود.

وی در پایان گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل عنوان کرد:‌ بنده معتقدم برخی از دخالت‌های نابجا در امور اجرایی کشور به ویژه دولت روحانی هزینه‌های سنگینی را به دنبال خواهد داشت چرا که دولت روحانی کابینه دوم برای کارگزاران نیست که بخواهند در این زمینه دخالتی نابجا داشته باشند.

انتهای پیام/62001/ر40
برچسب ها:
آخرین اخبار