امروز : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 26
۰۲:۲۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 594
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 263
مجید محتشمی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، با بیان اینکه جلسه امشب این جبهه با حضور اکثریت اعضاء ...

مجید محتشمی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، با بیان اینکه جلسه امشب این جبهه با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد، اظهار داشت: در این جلسه در خصوص مسائل مختلف کشور از جمله انتخابات و نشست ایران و 1+5 بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه مقرر شد که به صورت هفتگی و تا انتخابات ریاست‌ جمهوری یازدهم، بیانه‌هایی صادر شود و لذا بیانیه شماره 2 این جبهه به زودی با عنوان نهضت ثبت‌نام کاندیداهای اصلاح‌طلب در انتخابات شوراها صادر خواهد شد.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان با بیان اینکه در این بیانیه برای حضور همه اصلاح‌طلبان سراسر کشور به ویژه در شهرهای بالای 100هزار نفر تأکید شده است، گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا محل تمرین مردم‌سالاری دینی و کسب مهارت‌های مدیریتی است.

وی تصریح کرد: از دیگر موارد این جلسه این بود که درباره کنگره جبهه اصلاح‌طلبان مقرر شد این کنگره به بعد از ثبت‌نام کاندیداها به اواخر اردیبهشت ‌ماه موکول شود.

محتشمی در پایان گفت: در جلسه امروز جبهه اصلاح‌طلبان تأکید شد استراتژی این جبهه در تعیین کاندیدا در مرحله اول خاتمی است و در صورت عدم حضور وی اجماع صورت می‌گیرد و در غیر از این دو حالت، ما از کاندیدای اختصاصی خود آقای کواکبیان حمایت و بر حضور وی تأکید خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها