امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59459
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از خبرگزاری فرانسه، طبق بیانیه روز سه‌شنبه جان برنان، نیروهایی که سازمان سیا خواستار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از خبرگزاری فرانسه، طبق بیانیه روز سه‌شنبه جان برنان، نیروهایی که سازمان سیا خواستار بازگشت آنها شده، شامل افرادی هستند که برای جمع‌آوری اطلاعات خارجی، تحلیل‌های همه جانبه، عملیات‌های مخفی و فعالیت‌های ضدتروریستی، حضورشان ضروری است.

وی افزود: اگر تعداد کارکنان خود را در سطحِ کاهش یافته‌ی هفته گذشته نگه داریم،‌ امنیت زندگی عمومی و حفاظت از اموال را به مخاطره می‌اندازیم.

بر اساس این گزارش، تعداد کارکنانی که قرار است باز گردند، در این بیانیه ذکر نشده و مدیران هنوز در حال بررسی این موضوع هستند که تحت این طرح، چه کسانی باید فراخوانده شوند. 

در بخش دیگری از این بیانیه آمده: به علاوه، این دستورالعمل ضمانت کننده این امر نیست که ما می‌توانیم در طول این وقفه، حقوق کارکنان‌مان را بپردازیم.

در این گزارش آمده است: در اقدامی مشابه، پنتاگون نیز روز شنبه اعلام کرد قصد دارد بیشتر کارکنان خود را که به مرخصی رفته‌اند، فرا بخواند.

بعد از اختلاف مجلس سنا و مجلس نمایندگان آمریکا بر سر تصویب بودجه دولت برای سال مالی 2014 که از اول اکتبر شروع می‌شد، دولت فدرال سه‌شنبه هفته گذشته تعطیل شد که این تعطیلی امروز چهارشنبه وارد نهمین روز خود شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها