امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5946
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی جعفر زاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی جعفر زاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری آیین‌نامه‌ای با انتقاد از توزیع نامناسب آب برای برنج‌کاران در استان گیلان و مشکلات کشاورزان در این زمینه، گفت: وزارت نیرو که تاکنون کار مثبتی انجام نداده است حداقل بیاید و مشکلات کشاورزان را حل کند ما الان آب می‌خواهیم و کشاورزان الان به آب نیاز دارند، کشاورزان از این موضوع بسیار ناراحتند و از دولت می‌خواهند که تدابیری در این زمینه بیاندیشند.

وی در ادامه نسبت به سفرهای استانی رئیس جمهور نیز به شدت انتقاد کرد و گفت: موضوع بعدی که به آن معترضم سفرهای بدون برنامه آقای رئیس جمهور است، الان زمانی برای دولت دهم باقی نمانده است ما پولی نداریم نه می‌تواند تعهد جدیدی بدهد نه می‌تواند تعهدات انجام نشده را اجرا کند و فقط هزینه‌های بسیار زیادی را به عهده مردم می‌گذارد.

جعفرزاده تاکید کرد: یک کار بسیار خبطی که آقای رئیس جمهور انجام می‌دهد این است که پرچم جمهوری اسلامی ایران را که شرف ماست، ناموس ماست بدون کسب اجازه از مردم به دست یک فرد بسیار ناسالمی می‌دهد؛ فردی که برای احراز یک پست معاون اولی تایید نشد.

آقای رئیس جمهور با اجازه چه کسی پرچم شهدایی ما را تحویل شخصی می‌دهد که صلاحیت هیچ کاری را ندارد.

وی در خاتمه گفت: آقای رئیس جمهور حق چنین کاری را ندارد در طی یک انتخاباتی این مردم به هر دلیلی پرچم جمهوری اسلامی ایران را به دست آقای احمدی‌نژاد دادند دوره آقای احمدی‌نژاد که به پایان رسید، اجازه دهند خود مردم برای تحویل دادن این پرچم به فرد دیگری تصمیم بگیرند؛ آقای رئیس جمهور حق ندارد با پرچم ما که شرف و ناموس ماست به هر شکلی که می‌خواهد رفتار کند.
انتهای پیام/ 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها