امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59477
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نصرت‌الله صالح‌نژاد، دبیر اجرایی چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی،  بیان داشت: از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نصرت‌الله صالح‌نژاد، دبیر اجرایی چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی،  بیان داشت: از میان یک هزار و 54 اثر رسیده به دبیرخانه کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی 45 اثر برگزیده شده‌اند که 20 اثر به زبان فارسی و 25 اثر نیز به زبان‌های عربی و انگلیسی اختصاص دارند.

به گفته وی، اعضای کمیته علمی بخش شعر و مقاله بر عهده حسین اسرافیلی، رضا اسماعیلی، ‌سیداحمد نادمی، بهروزسپیدنامه و جواد محقق بوده است.

صالح‌نژاد درباره دیگر آثار و هدف نهایی کنگره که ارتقاء علمی است، اضافه کرد: با تفکیک آثار ارسال شده حدود 28مقاله علمی و 3 پایان‌نامه مشاهده می‌شوند که امیدوار هستیم در سال‌های آتی تعداد مقالات علمی و پایان‌نامه‌ها بیشتر شده و ما را به هدف نهایی این کنگره نزدیک‌تر کند.

وی معتقد است، از 22 کشور نظیر فلسطین،‌ سوریه، ‌بحرین، مصر، ‌سودان، ‌ترکیه، هندوستان،‌ پاکستان و آلمان در چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی حضور خواهند داشت.

دبیر اجرای چهارمین کنگره شعر مقاومت گفت: امسال هم مانند سال‌های گذشته سه کتاب منتشر خواهد شد، که شامل اشعار، مقاله‌ها و مصاحبه‌ها است و آثار برگزیده عربی سال گذشته نیز به زبان فارسی ترجمه شده که در کتاب شعرها گذاشته می‌شود.

بر اساس این گزارش، چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی همزمان با سیزدهم آبان، روز ملی مبارزه با استکبار، به مدت 3 روز در تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار