امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59484
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود اظهار داشت: سخنان مقام معظم رهبری قبل و بعد از سفر ریاست محترم جمهور به نیویورک و استراتژی جمهوری اسلامی در کنار 3 اصل مهم عزت، حکمت و مصلحت مورد تأیید همه نمایندگان مجلس شورا است.

وی افزود: بر ما نمایندگان واجب است که در کنار دولت و در چارچوب مصالح نظام و منویات مقام معظم رهبری ادای دین کنیم.

نماینده مردم مبارکه در مجلس در ادامه سخنان خود به مشکلات حوزه انتخابیه پرداخت و تصریح کرد: در 35 سال گذشته بسیاری از مشکلات این شهرستان حل شده است اما مشکلاتی نیز وجود دارد که یکی از آن حل نشدن معیشت 80 هزار بازنشسته صندوق فولاد کشور است.

ایرانپور از وضعیت فعلی دریاچه زاینده رود نیز انتقاد و خاطر نشان کرد: حیات رودخانه زاینده رود و احیای تالاب گاوخونی دغدغه مردم اصفهان است.

وی ادامه داد: نرخ بیکاری در شهرستان مبارکه 15.2 درصد است که این نرخ بالاتر از میانگین نرخ بیکاری کشور است و این بیکاری در شهرستان حوزه انتخابیه بنده در حالی است که شهرستان مبارکه 500 واحد صنعتی دارد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت خواست که در مورد وضعیت MS و سرطان در شهرستان مبارکه گزارشی را تهیه و همچنین توجه جدی به بیمارستان این شهرستان داشته باشند.

ایرانپور به سازمان بازرسی کل کشور و وزارت راه نیز دستور داد تا مشکلات و تخلفات صورت گرفته در شرکت ذوب‌آهن اصفهان را بررسی کند.

وی تکمیل ورزشگاه آزاد مبارکه، مشکل مالیات مسکن مهر شهر مجلسی و تأسیس شعب دوم بانک سپه، صادرات و کشاورزی را از مشکلات دیگر شهرستان حوزه انتخابیه خود برشمرد.

ایرانپور با طرح این پرسش از وزیر کشور مبنی بر اینکه دلیل کارهای سیاسی در استانداری اصفهان چیست؟ گفت: چرا جایگاه فرمانداری شهرستان مبارکه ارتقاء نمی‌یابد.

نماینده مردم مبارکه در پایان ضمن تذکر به سازمان صدا و سیما گفت: مجلس شورای اسلامی متشکل از 290 نماینده است نه 10 نماینده. همه این نماینده‌ها کارشناسانی هستند که می‌توان از آنها استفاده کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها