امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59491
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 63
 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور در ...

 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور در جلسه علنی امروز چهارشنبه  مجلس تصریح کرد: مرگ بر آمریکا به این معنا است که مرگ بر ستمگری، آدمکشی، فریبکاری و سلطه جویی که آمریکا نماد آن است و همچنین سلام بر مردم مظلوم آمریکا که شعار دموکراسی در آن منطقه گوش فلک را کر کرده است زیرا مردم این کشور تحت سلطه و سیطره صهیونیست‌ها قرار دارند و در واقع دلمان برای مردم آمریکا می‌سوزد.

غضنفرآبادی افزود: متاسفانه بر مردم آمریکا حکومتی جنگ طلب و دروغگو حکومت می‌کند که با طرح و نقشه صهیونیست‌ها به قدرت رسیده است لذا آرزوی ما این است که مردم آمریکا روزی از زیر یوغ صهیونیست‌ها خارج شوند و به آزادی برسند.

وی تصریح کرد: آرزوی ما این است که مرگ بر آمریکا را نگوییم و آن زمانی است که آمریکا دست از قتل، غارت و چپاول و آدمکشی بردارد اما در حال حاضر آمریکا شیطان بزرگ است که باید این شعارها ادامه داشته باشد.

 نماینده مردم بم افزود: هر چند اقتدار آمریکا در تاریکی مطلق وجود دارد و به همین علت حاکمان حال و آینده آمریکا باید بدانند که اگر با ملت ایران با زبان تکریم سخن بگویند گردن ما از مو هم باریک‌تر است و اگر جنگ و دعوا کنند ما روزگار هر متجاوزی را سیاه می‌کنیم.

وی ادامه داد: ملت ایران به هیچ وجه زیر بار ذلت نخواهد رفت و این در حالی است که به خوبی ملت ایران از امام حسین (ع)  آموختند که هیچ وقت زیر بار ظلم و ستم نخواهند رفت.

وی خطاب به آقای روحانی رئیس جمهور ایران،افزود: انتخاب شما نه دست فلان فرد بوده و نه دست فلان حزب، انتخاب شما یک توفیق الهی بوده که موهبت آن باز هم آشکارتر خواهد شد. لذا شما خود را نباید مدیون هیچ گروه و حزبی بدانید و امیدواریم روش اعتدالی همراه با تدبیر خود را برای سربلندی بیشتر نظام به کار گیریم.

غضنفرآبادی افزود: دنیا طلبان و پست پرستان به خصوص افرادی که سکولار و معاند نظام هستند برای گرفتن مقام، به تعریف و تمجید از شما روی می آورند و پس از گرفتن مقام، ماشین تدبیر و امید شما را پنچر می‌کنند.

وی ادامه داد: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری همه باید به دولت کمک کنند و بر خود فرض می‌داریم که با دل و جان در چارچوب اهداف نظام انقلاب اسلامی و پاسداری از خون شهدا و تمکین فرمایشات مقام معظم رهبری با دولت همکاری کند.

نماینده مردم بم خطاب به آقای روحانی گفت: اگر تصمیم شما برای تقسیمات استانی در استان کرمان حتمی است اقدامات فوق را با بررسی‌‌های کارشناسانه انجام دهیم که خدایی نکرده این اقدامات موجب تشنج و تنش در منطقه نشود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار