امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59503
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 117
به گزراش خبرنگار قضایی فلارس، صادق آملی لاریجانی امروز در جمع خانواده شهدا و ایثارگران ارومیه با اعلام این مطلب افزود: اینکه رژیم صهیونیستی موضوع ...

به گزراش خبرنگار قضایی فلارس، صادق آملی لاریجانی امروز در جمع خانواده شهدا و ایثارگران ارومیه با اعلام این مطلب افزود: اینکه رژیم صهیونیستی موضوع حمله به ایران را مطرح می کند، حماقت بزرگ این رژیم است.

وی تأکید کرد: ایران کشور شیران است و هیچ کشوری جرئت حمله به ایران را ندارد .

وی همچنین به مقام شهدا اشاره حکرد و گفت: متأسفانه عده ای در دوره ای قصد کمرنگ کردن رنگ و بوی شهدا را داشتند.

آملی لاریجانی با اشاره به مقام شامخ شهدا و ایثارگران گفت: در قرآن هیچ قولی غیر از قول حق نمی‌یابیم و گفته‌های خداوند عین حق است و خلافی در آن نیست.

آملی لاریجانی گفت: خداوند با تعبیری زیبا شهادت را به گونه‌ای معامله میان خودش و انسان‌ها قلمداد می‌کند و می‌گوید جان‌ها و مال‌های انسان‌ها را در قبال بهشت خریداری می‌کند.

رئیس قوه قضائیه تاکید کرد:‌وعده‌های خداوند هیچگاه خلاف نبوده و دائمی است و این یک وعده حق است.

آملی لاریجانی گفت: حیات انسان‌ها با مرگ تمام نمی‌شود بلکه انسان به خداوند و روز قیامت نزدیک‌تر می‌شود.

وی تصریح کرد: ما نسبت به حقیقت انسان‌ها گاهی غفلت کرده‌ایم و این حقیقت چیزی نیست جز نوری که خداوند از خودش در انسان دمیده است.

رئیس قوه قضائیه به فوز عظیم که در قرآن قریب 13 بار مورد اشاره قرار گرفته اشاره کرد و گفت: فوز عظیم آن مرتبه‌ای است که انسان در باطن خودش از خداوند راضی است و خداوند هم از انسان راضی است.

آملی لاریجانی با اشاره به این نکته که در دوره‌ای عده ای می‌خواستند رنگ و بوی شهادت را کمرنگ کنند، گفت: اگر رنگ و بوی شهادت کمرنگ شود یعنی اینکه مقامات الهی هم گمرنگ می‌شود.

وی گفت: ما کشوری شهید‌پرور هستیم و روح شهادت در این کشور جاری است و اگر افتخاری بدست آورده‌ایم همانا این افتخار به واسطه خون شهداست.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: بر همه ما فرض است که نگذاریم این شعله های فروزان کم‌سو شود و باید تلاش کنیم تا به نقطه‌ای برسیم که قلوب شهدا در کارهایمان از ما راضی باشد.

آملی لاریجانی امروز بعدازظهر و در دومین بخش از اولین سفر خود به ارومیه در جمع قضات و کارکنان دستگاه قضایی می‌رود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها