امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59505
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری تهران ،محمدعلی عرفان منش اظهار داشت: در بسیاری از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری تهران ،محمدعلی عرفان منش اظهار داشت: در بسیاری از موارد افراد غیرمتخصص در خصوص آسیب‌های اجتماعی اظهار نظر می‌کنند که نه تنها موثر نیست بلکه چالش برانگیز است و دامنه آسیب را گسترده‌تر می‌کند.

عرفان منش یاد آورشد: به برکت انقلاب اسلامی بینش سیاسی و اجتماعی مردم جامعه ارتقا یافته است ولی نمی‌توان از نظراتی که فاقد جایگاه و وجاهت علمی هستند در رفع آسیب‌های اجتماعی بهره گرفت.

وی تاکید کرد: موازی کاری و جزیره‌ای عمل کردن نیز در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی موجب اتلاف وقت و هدر رفتن منابع می‌شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران توطئه و ترفندهای دشمنان برای استحاله فرهنگی را از دیگر مشکلاتی عنوان کرد که در بعد بیرونی با آن مواجه هستیم.

عرفان منش تصریح کرد: یکی از تلاش‌های دشمن در عرصه فرهنگی و مذهبی رواج برخی از تفکرات درقالب گرایش‌های خاص همانند خرافاتی و تحجر است.

وی افزود: بحث و تبادل نظر در خصوص آسیب‌های اجتماعی  بدین معنی است که مشکلات را شناخته‌ایم که می‌بایست آن را عملیاتی کنیم.

مدیرکل اجتماعی استانداری تهران افزایش مهارت‌های اجتماعی را بعنوان یک راهکار اساسی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست .

عرفان منش گفت: بزرگ نمایی و سیاه نمایی درباره مسایل و آسیب‌های اجتماعی، راهی نادرست و خطرناک است و باید از آن پرهیز کرد.

وی همچنین تقویت سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های غیردولتی و خودباوری و اعتماد بنفس را در رشد و شکوفایی لازم دانست.

عرفان منش تاکید کرد: با توجه به وضعیت خاص استان تهران، می‌طلبد تا تلاش‌های زیادی در ارتباط با پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بویژه  همکاری با نهادهای حمایتی و همچنین یک بسیج همگانی بین مراکز آموزشی صورت گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها