امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59513
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «محمود عباس» با هشدار نسبت به سرانجام شکست مذاکرات فلسطینی-اسرائیلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «محمود عباس» با هشدار نسبت به سرانجام شکست مذاکرات فلسطینی-اسرائیلی طی 9 ماه تاکید کرد که این فرصت ممکن است آخرین فرصت برای دستیابی به صلح باشد.

عباس همچنین گفت که ما ایمان داریم این مذاکرات جدی است و با جدیت با آن تعامل می‌کنیم و امیدوار هستیم که طی 9 ماه به توافق نهایی دست یابیم.

وی اظهار داشت: من از این می‌ترسم که این فرصت، آخرین فرصت برای دستیابی به صلح باشد.

اظهارات عباس در حالی است که مذاکرات سازش بین تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی از سه ماه پیش آغاز شده و بر اساس جدول زمانی تعیین شده از سوی دولت آمریکا دو طرف باید ظرف مدت 9 ماه به توافق نهایی دست یابند در حالی که بنا به اذعان هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی تا کنون هیچ پیشرفتی در مذاکرات حاصل نشده است.

پیش از این «زیپی لیونی» رئیس تیم مذاکرات اسرائیلی از احتمال تمدید مدت زمان تعیین شده برای اجرای مذاکرات خبر داده بود و این در حالی که رهبران فلسطینی اعلام کرده‌اند با تمدید دوره مذاکرات مخالف هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها