امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59523
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 88
حجت الاسلام «حمید مشهدی آقایی» معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت الاسلام «حمید مشهدی آقایی» معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری کرسی‌های تلاوت در مساجد گفت: مرکز رسیدگی به امور مساجد در نیم سال اول سال و همچنین نیم سال دوم سال برنامه‌های قرآنی متنوعی از جمله برگزاری کرسی‌های تلاوت در مساجد دارد که امسال نیز در ماه مبارک رمضان این کرسی‌ها در بیش از 230 مسجد استان تهران برگزار شد.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم از کرسی‌های تلاوتی که در ماه مبارک رمضان برگزار شده بود، اظهار داشت: پس از برگزاری موفقیت این برنامه‌ها تصمیم گرفتیم تا تعداد کرسی‌های تلاوت را در 313 مسجد برگزار کنیم که هم‌اکنون در حال بررسی این موضوع هستیم.

مشهدی آقایی با بیان اینکه کرسی‌های تلاوت در مساجد در نیم سال دوم سال جاری از فصل زمستان آغار می‌شود، ادامه داد: هم‌اکنون کرسی‌های تلاوت قرآت در بسیاری از مساجد به صورت خودجوش برگزار می‌شود اما از فصل زمستان با حمایت مرکز رسیدگی به امور مساجد این کرسی‌ها قوت خواهند گرفت تا در ایام مبارک دهه فجر شاهد رونق هر چه بیشتر این کرسی‌ها در مساجد باشیم.

معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد  یکی از وظایف مرکز رسیدگی به امور مساجد را حمایت از فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی مساجد عنوان کرد و افزود: هدف اصلی ما از برگزاری کرسی‌های تلاوت ایجاد شور و نشاط و همچنین ترغیب جوانان به انجام فعالیت‌های قرآنی خودجوش و داوطلبانه در مساجد است که تاکنون نیز در این راستا به موفقیت‌هایی نائل آمده‌ایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها