امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59541
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 60
امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و مسائل مختلف صحبت‌هایی را ...

امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و مسائل مختلف صحبت‌هایی را انجام داده که در زیر می‌خوانید.

فارس: شرایط تیم چطور است؟ ظاهرا با تعداد نفرات کمی تمرین می‌کنید.

ما با تعداد نفرات کمی تمرین نمی‌کنیم بلکه بدون ملی‌پوشان تمریناتمان را انجام می‌دهیم البته چند نفری هم زیر نظر کادر پزشکی و در حال گذراندن مرخصی هستند. قرار است صبح و عصر هم تمرین کنیم و اگر امکان داشته باشد هفته آینده یک بازی دوستانه هم انجام خواهیم داد.

فارس: بعد از بازی استقلال مقابل اف‌سی‌سئول انتقادات زیادی از شما مطرح شد، به طور مثال باز هم بحث بین‌المللی نبودنتان به پیش کشیده شد و عده‌ای معتقد بودند شما در آسیا خوب نتیجه نگرفتید.

مگر حضور در جمع 4 تیم برتر آسیا نتیجه بدی است؟ این همان داستان میخ فروش‌ است که قبلا گفته‌ام و مباحث دیگری را مطرح کرده‌ام و حرف حق را زدم و  5 میلیون هم جریمه شده‌ام.

فارس: اما بحث صحبت شما در خصوص تیم ملی به بازیکنان استقلال کشیده و به نظر می‌رسد همه در خصوص چگونگی صعود تیم ملی به جام جهانی صحبت می‌کنند.

من به بازیکنانم اولتیماتوم داده‌‌ام و از همین جا نیز اعلام می‌کنم که هر بازیکنی مصاحبه کند یقینا با او برخورد می‌کنم. اگر از امیرحسین صادقی یک کلمه دیگر بشنوم قطعا برخورد خواهم کرد و به بچه‌ها هم گفته‌ام مصاحبه نکنند ضمن آنکه کسی نگفته تیم ملی شانسی به جام جهانی رفت. ما بحث کیفیت را انجام دادیم و گفتیم اگر خوب بازی می‌کردیم و به جام جهانی نمی‌رفتیم آیا آن زمان شرایط درست بود و همه چیز خوب می‌شد. من هر حرفی زدم در مورد بازی ایران و قطر بود و هیچ صحبتی درباره بازی با کره انجام نداده‌ام.

فارس: ظاهرا جلسه‌ای هم در کمیسیون اصل 90 داشتید؟

در آن جلسه صحبت‌های خوبی مطرح شد اما دوستان اگر خودشان صلاح بدانند مباحث جلسه را مطرح می‌کنند.
فارس: این روزها بحث تبانی در فوتبال ما خیلی رونق پیدا کرده و همه از فساد صحبت می‌کنند.

من واقعا در این موارد صحبتی انجام نمی‌دهم چون عادت کرده‌ام در مور چیزی که به من ارتباطی ندارد حرفی نزنم.

فارس: برای نیم‌فصل دوم قصد تقویت استقلال را ندارید؟

تا آن زمان فرصت هست و باید بنشینیم و نقاط ضعف و قوتمان را بررسی کنیم و پس از آن تصمیم بگیریم.

فارس: عملکرد حقی در تمرینات چطور است، قصد جذب او را دارید؟

او یکی از بازیکنانی است که از قدیم شاگرد من بوده و از لحاظ فنی مورد تأیید من است، باید ببینیم شرایط او از لحاظ بدنی چگونه است و احتمال جذب او هم وجود دارد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها