امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59555
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی محمد بزرگواری نماینده مردم کهکیلویه در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی محمد بزرگواری نماینده مردم کهکیلویه در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز چهارشنبه پارلمان، خطاب به رئیس جمهور و هیئت دولت از انتخاب استاندار با روحیه عمرانی برای استان کهکیلویه و بویر احمد قدردانی کرد.

وی در تذکر دیگری با اشاره به اصل بیستم قانون اساسی اظهار داشت: مردم ایران از هر قوم و طبقه‌ای که باشند باید از حقوق برابر برخودار شوند و رنگ، زبان و نژاد و مانند اینها سبب امتیاز نخواهد بود.

این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به توصیه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی برای راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه با عرق جبین کارگران، کشاورزان و کارمندان کم درآمد کشور برای توسعه علمی ایران ایجاد شده است.

وی با ابراز تاسف نسبت به اینکه عده‌ای خود را نژاد برتر می‌دانند، تصریح کرد: این افراد به صورت انحصاری و خانوادگی خواهان نشان دادن سلطه قدرت طلبی خود در قضیه دانشگاه آزاد هستند.

این نماینده مردم در خانه ملت افزود: دولت باید به افرادی که تصور می‌کنند می‌توانند با پول خود دانشگاه آزاد را در سلطه خود نگه دارند برخورد کند، جا دارد نمایندگان مجلس هم در این سنگر به خوبی از حق مردم دفاع کنند و مقابل سلطه گری افراد سودجو و فرزندان آنها را بگیرند و نگذارند پس از انقلاب سلطه خانواده پهلوی به مقدرات کشور این قبیل خانواده تشنه ریاست و قدرت در دانشگاه آزاد مسلط شوند.

وی در پایان به دولت توصیه کرد که مراقب افرادی که قیم معابانه برخورد می‌کنند، باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار